Reklama

Szukasz czegoś na Ursynowie? Wejdź na stronę UrsynowAZ.pl - tutaj znajdziesz łatwiej, szybciej i więcej interesujących Cię informacji.

Czym jest UrsynowAZ.pl?

To bezpłatna Ursynowska Informacja o Firmach. Wszystko o wszystkich.

  • Ponad dwa tysiące prezentowanych firm.
  • Ponad dwa tysiące kategorii, do których przypisywane są firmy.

UrsynowAZ.pl to pierwszy w naszej dzielnicy Katalog Firm dostosowany również do urządzeń mobilnych: smartfonów i tabletów.

Po co taka strona?

Aby w jednym miejscu mieszkańcy Ursynowa mogli łatwo i szybko znaleźć nie tylko wszystkie restauracje, salony fryzjerskie lub kosmetyczne (czy nawet wszystkie firmy w Galerii Ursynów), ale również wszystkie adresy w dzielnicy, pod którymi świadczona jest interesująca ich konkretna usługa, np.

Jaki jest sens "w czasach Google" tworzyć ręcznie moderowany katalog firm, mógłby ktoś zapytać. Odpowiedź jest prosta: ręczne skatalogowanie firm dostarcza trafniejsze wyniki.

Jest to wprawdzie dla nas, twórców strony, praca benedyktyńska, ale jej efekt jest tak bardzo praktyczny dla mieszkańców naszej dzielnicy, że łatwo sobie wyobrazić, jaka będzie ich reakcja. Coraz więcej osób szukanie czegokolwiek na Ursynowie zaczynać będzie nie od Google, Facebooka, Panoramy Firm, lecz od UrsynowAZ.pl.

Zwłaszcza, że każda firma może zaprezentować swoją ofertę na łamach UrsynowAZ.pl kompletnie i bezpłatnie.

Kiedy piszę bezpłatnie, znaczy to: bezpłatnie. Nie ma żadnego "haczyka". Musi być bezpłatnie, jeśli chcemy, aby użytkownicy strony byli zachwyceni bogactwem znalezionych na niej informacji.

Jednak w wielu branżach jest tak duża konkurencja, że niektóre firmy zechcą być bardziej widoczne, niż inne. Oczywiście taka promocja będzie już płatna. Ale to dla chętnych.

Kto jest chętny, już teraz może zainwestować w promowanie prezentacji swojej firmy na łamach UrsynowAZ.pl. Dlaczego warto to zrobić?

Bo kto dziś uwierzy w ten projekt, teraz i w przyszłości (przy ruchu dwa, trzy, cztery razy wyższym) otrzyma atrakcyjniejsze warunki współpracy.

Zadzwoń: 601 523 007 lub napisz maila korzystając z poniższego formularza: